C59 Italia

RamaC59 Italia jest najwyższym modelem w kolekcji Colnago 2012.
Prace nad tą carbonową „maszyną do ścigania” trwały cztery lata, rama została zaprojektowana oraz jest produkowana i malowana we Włoszech.

C59 Italia waży około 1 kilograma – górna rura oraz rura podsiodłową mają klasyczny przekrój Master, ale maksymalną sztywność uzyskano poprzez zastosowanie wewnętrznych żeber. Niezwykłą sztywność potęgują rury tylnego trójkąta, o przekroju kwadratowym (bardziej odpornym na zginanie).
Projektowanie poszło w dwóch kierunkach: stworzenia ramy odpowiedniej do zastosowania elektronicznej grupy osprzętu Di2 oraz tradycyjnych, mechanicznych komponentów – powstał produkt, który umożliwia perfekcyjne użytkowanie każdego z systemów.

Lekka, wytrzymała oraz zaprojektowana tak, aby była jak garnitur szyty na miarę, C59 Italia jest kulminacją wyrafinowanej konstrukcji z zastosowaniem carbonowych rur i muf.

Wybierając C59 Italia otrzymujesz ramę o unikalnej jakości Colnago, idealnie pasującą do Twojej budowy i indywidualnych preferencji.

 

 

Dostępne malowania:

NERO czarny ; GORD biały i czerwony ; GDSLczarny i srebrny ; GDBL biały i niebieskiGDWH biały i srebrny ; GDEC biały i zielony ; GDYB czarny i żółty

 
Copyright© 2008-2009 COLNAGO All rights reserved.